Horké nápoje v Creperii: Vánoční edice

Pro nadcházející sezonu jsme pro vás připravili tři vánoční novinky – nápoje, které v mžiku vykouzlí vánoční atmosféru. Zpříjemněte si adventní nákupy, náročné dny plné shonu a stresu a vyberte si z naší nabídky vánočních nápojů:

Perníková Creperie

Naše perníkové latte patří dlouhodobě k Vaším nejoblíbenějším zimním nápojům. Perníková Creperie mu vzdává hold: oblíbenou perníkovou příchuť si nyní můžete vychutnat s extra porcí mléka a karamelu.

Pomeranč se zázvorem

Jako další z vánočních nápojů vám představujeme svařený pomeranč se zázvorem. Netradiční kombinace Vás zahřeje, i pomůže posílit tolik potřebnou imunitu. Sladký 100% pomerančový džus se doplňuje s pikantní chutí čerstvého zázvoru. Vůně pomerančů k Vánocům patří.

Vanila chai latte

Kořeněný masala chai vznikl v Indii v dobách, kdy byla ještě Britskou kolonií. Tradiční, tisíce let starý, nápoj neobsahoval čaj a byl založený pouze na koření – čaj do nápoje dostali až britové. U nás je populární v podobě chai latte: sladkého kořeněného čaje s mléčnou pěnou. Ačkoliv pochází z jiné kultury, jeho kořeněná chuť k českým svátkům krásně ladí.