Letní akce v Kavárně Creperie

Na letošní léto pro nás máme dvě menu za jednu výhodnou cenu: 169 Kč. Mysleli jsme na ty, kdo mají v létě chuť na něco lehkého i na ty, kdo si chtějí udělat radost pořádnou sladkou bombou. Akce platí po celé léto!

Letní salát s uzeným lososem + borůvko-levandulová limonáda

Patříte k těm, kdo v horkých letních měsících sáhnou raději po lehkém salátu než po svíčkové s knedlíkem? Jíte zdravě, ať už kvůli váze nebo proto, abyste se cítili lépe? V tom případě máme menu přesně pro vás. Můžete si ho dát jako lehký oběd, večeři, nebo jím zahnat hlad uprostřed náročného dne plného běhání po nákupech nebo schůzkách. Chuť uzeného lososa se skvěle doplňuje s citronovým dresinkem a koprem. Vše podáváme na směsi salátů a s kukuřici.

K lehkému salátu patří osvěžující ovocná limonáda. Tato v sobě kombinuje dvě letní příchutě: borůvky a levandule. Chuť levandule vás v myšlenkách přenese na dovolenou v Provence, borůvky zase na prosluněné stráně českých hor.

Palačinka s vanilkovým krémem, banánem, jahodami a šlehačkou + Frappé caffé

Sladká crepe v kombinaci s našlehaným frappe je ta pravá volba, pokud se chcete odměnit něčím výjimečným. Ať už je to po pracovním úspěchu, u příležitosti setkání s milovaným člověkem, nebo jednoduše pro radost. Sladký vanilkový krém skvěle ladí s chutí čerstvého ovoce, palačinku podle tradičního bretaňského receptu doplňuje porce poctivé šlehačky.

Ledové frappé splňuje všechno, co od letního nápoje vyžadujeme: Osvěží, probudí a navíc výborně chutná. Našlehané konzistence se u frappé dosahuje pouze našleháním kávy a ledu v shakeru, pokud preferujete čistou chuť kávy, je pro vás neochucené frappé ideální.